Новини

ІНТЕРН-ОТОЛАРИНГОЛОГ ТА СТУДЕНТКА ІІІ КУРСУ ВЗЯЛИ УЧАСТЬ В РОБОТІ МІЖНАРОДНОГО КОНГРЕСУ СТУДЕНТІВ В АВСТРІЇ

          Один з найбільших європейських наукових заходів для студентів і молодих вчених – International Student Congress «Connecting Science», відбувся 26-28 травня 2016 року в м.Грац (Софія).

         У роботі конгресу взяли участь 250 доповідачів з тридцяти шести країн світу і чотирьох континентів. Буковинський державний медичний університет представляли лікар-інтерн-отоларинголог Марина Палій і студентка ІІІ курсу Анна Закрутко.

         Марина Палій виступила з доповіддю на тему «А case-control study of the IL-1β gene and IL-4 gene single polymorphism in children with chronic sinusitis» (науковий керівник – професор С.А.Левицька).

         Анна Закрутко представила стендову доповідь на тему: «Innovation activities in the health sector of Ukraine in 2015».

         Учасники конгресу мали можливість прослухати лекції «Fecal Microbiota TransplantationHype or therapy for the future?», «Department of Global Health and Development», «Lipoprotein transport of small non-coding RNAs in cardio-metabolic disease», а також взяти участь в роботі дванадцяти майстер-класів.СТУДЕНТ БДМУ ЗДОБУВ ПЕРЕМОГУ В

 ХХ-му МІЖНАРОДНОМУ МЕДИЧНОМУ КОНГРЕСІ СТУДЕНТІВ І МОЛОДИХ ВЧЕНИХ

 

         Студент V-го курсу педіатричного факультету Дмитро Конопельнік здобув перемогу на секції «Офтальмологія, стоматологія, ЛОР-патологія» ХХ-го Міжнародного Медичного Конгрессу Студентів і Молодих Вчених, що відбувся 25-27 квітня 2016 р. в м.Тернопіль.

         Дмитро виступав із доповіддю «Перегляд показів щодо виконання тонзилектомії у дітей» (науковий керівник – професор С.А.Левицька).

 

Співробітники курсу ЛОР-хвороб бажають Дмитру творчої наснаги, наполегливості, подальших звершень!


ВІТАЄМО НАШИХ ПЕРЕМОЖЦІВ!

 

            Курс ЛОР-хвороб кафедри дитячої хірургії та отоларингології вітає переможців ІІІ Міжнародного медико-фармацевтичного конгресу студентів та молодих учених «Пріоритети і перспективи молодіжної науки - BIMCO 2016»:

 

ЖАБЮК Тетяну Василівну – І місце

НЕСТЕРАК Ліну Андріївну – ІІ місце

КОНОПЕЛЬНІКА Дмитра Петровича - ІІІ місце

 

АНТОНЮК Інну Василівну – переможець в номінації «Найбільш оригінальне наукове дослідження»

 

БЕЛЬЗЕЦЬКУ Мар’яну Ігорівну – переможець в номінації «За активну участь в науковій дискусії».            Співробітники курсу ЛОР-хвороб бажають молодим науковцям творчої наснаги, наполегливості, подальших звершень!
СТУДЕНТ БДМУ УЗЯВ УЧАСТЬ В МІЖНАРОДНОМУ КОНГРЕСІ СТУДЕНТІВ

 

Студент V-го курсу педіатричного факультету Дмитро Конопельнік був учасником ІІ Міжнародного Медичного Конгрессу Студентів (II Lublin International Medical Congress) «Different faces of surgery», що відбувся 11-12 грудня 2015 р. в м.Люблін (Польща). Дмитро виступав із доповіддю «The correlation between the intensity of headache and CT-scan results of the paranasal sinuses» (науковий керівник – професор С.А.Левицька).

В роботі конгресу взяли участь студенти з Польщі, Сербії, України, Росії, Білорусії, Туреччини, США. Учасники мали можливість відвідати майстер-класи з медичної генетики, хірургії, прослухали лекцію щодо використання роботів системи Da Vinci у проведенні оперативних втручань.


ЗЇЗД ОТОЛАРИНГОЛОГІВ УКРАЇНИ

          

  ХІІ з’їзд отоларингологів України відбувся 17-20 травня 2015 року в Львові. Делегація з Буковини була представлена 15 отоларингологами, в тому числі двома співробітниками курсу отоларингології (доц.О.Г.Плаксивий, проф.С.А.Левицька).

            Розглядалися питання надання отоларингологічної допомоги постраждалим із зони АТО, сучасні технології хірургічних втручань в області верхніх дихальних шляхів; сучасні методи діагностики і лікування онкологічних захворювань ЛОР-органів, діагностика і лікування захворювань вуха і вестибулярного апарата, питання хронічного тонзиліту.

     
       Завідувач курсу ЛОР-хвороб доцент О.Г. Плаксивий був співголовою засідань з розгляду онкологічних питань і питань хронічного тонзиліту. Професор Левицька С.А. Виступила з доповіддю на тему «Історія тонзилектомії: дві тисячі років невизначеності».

            Делегати з’їзду від Буковини заслухали звіт правління товариства отоларингологів за 5-річну діяльність, звіт ревізійної комісії і прийняли участь у виборах нового правління товариства отоларингологів. ОТОЛАРИНГОЛОГИ БУКОВИНИ ПРИЙНЯЛИ УЧАСТЬ В

ЄВРО-ЛОР 2015

           

  Міжнародна науково-практична конференція з дитячої оториноларингології відбулася 23 травня 2015 року в Львові. Делегація з Буковини була представлена 12 отоларингологами.

            Перед учасниками виступали провідні отохірурги і ринохірурги України (А.Л.Косаківський, Д.І.Зінченко, Ф.Ф.Юрочко), Польщі (Веслав Конопка, Юзеф Мєжвінський, Божена Скотніцька, Кшиштоф Дальке, Марцін Шиманський), Данії (Джон Якобсен).

            Вперше на Україні майстер-клас з ринохірургії був проведений на моделі носа і навколоносових пазух, виконаній на 3D-принтері. Професори з Польщі і Данії наживо демонстрували основні етапи виконання функціональної ендоскопічної хірургії синусів.


ВІТАЄМО НАШИХ ПЕРЕМОЖЦІВ!

Переможці 

       Курс ЛОР-хвороб кафедри дитячої хірургії та отоларингології вітає переможців ІІ Міжнародного медико-фармацевтичного конгресу студентів та молодих учених «Новітні тенденції в медицині та фармації, BIMCO 2015»:

 

· КОНОПЕЛЬНІКА Дмитра Петровича - І місце
· ШОПУЛКО Олену Анатоліївну – переможець в номінації «Найкраща презентація»
· БЕЛЬЗЕЦЬКУ Мар’яну Ігорівну – переможець в номінації «Найбільш оригінальне наукове дослідження».

 

       Співробітники курсу ЛОР-хвороб бажають молодим науковцям творчої наснаги, наполегливості, подальших звершень!


Інформація для оториноларигологів

Вельмишановний колего!


Правління Українського наукового медичного товариства лікарів-оториноларингологів запрошує Вас взяти участь у роботі Щорічної традиційної весняної конференції Українського наукового медичного товариства лікарів-оториноларингологів «Фармакотерапія та хірургічні методи лікування в оториноларингології», яка відбудеться 19-20 травня 2014 року в
Палаці Дозвілля "Листопад", Полтава, вул. Жовтнева, 58

НАУКОВА ТЕМАТИКА КОНФЕРЕНЦІЇ
• Хронічні запальні захворювання верхніх дихальних шляхів;
• ЛОР-онкологія;
• Хронічні захворювання вуха;
• Кохлеарна імплантація (діагностика порушень слуху, скринінг слуху у новонароджених, хірургічні методи лікування пацієнтів з приглухуватістю та глухотою, реабілітація пацієнтів після кохлеарної імплантації).

ФОРМИ УЧАСТІ В КОНФЕРЕНЦІЇ
• Усна доповідь і публікація тез.
• Стендова доповідь і публікація тез.
• Публікація тез.

Засідання конференції (19-20 травня) будуть проводитись в
Палаці Дозвілля "Листопад", Полтава, вул. Жовтнева, 58

В рамках конференції передбачена виставка лікарських препаратів, медичної техніки, медичного обладнання, виставка-продаж медичної літератури та інше.

З повагою,
Дмитро Заболотни
й
Президент конференції